Apartamenty


APARTAMENT 1

Cena od 40 PLN

liczba osób: 4, powierzchnia: 58m2

APARTAMENT nr 1 APARTAMENT 4 ososbowy - skladający się z sypialni, pokoju dziennego z otwartym aneksem kuchennym oraz łazienki. Aneks kuchenny wyposażony w lodowkę podblatową, płytę ceramiczną, czajnik elektryczny oraz wszystkie potrzebne przybory kuchenne. W pokoju dziennym rozkładany wypoczynek, telewizor z telewizją cyfrową. Do dyspozycji Gości taras, miejsce parkingowe.  

więcej


APARTAMENT 2

Cena od 40 PLN

liczba osób: 4, powierzchnia: 58m2

APARTAMENT nr 2 APARTAMENT 4 ososbowy - skladający się z sypialni, pokoju dziennego z otwartym aneksem kuchennym oraz łazienki. Aneks kuchenny wyposażony w lodowkę podblatową, płytę ceramiczną, czajnik elektryczny oraz wszystkie potrzebne przybory kuchenne. W pokoju dziennym rozkładany wypoczynek, telewizor z telewizją cyfrową. Do dyspozycji Gości taras, miejsce parkingowe.

więcej


APARTAMENT 3

Cena od 40 PLN

liczba osób: 6, powierzchnia: 58m2

APARTAMENT NR 3 APARATMENT 6 ososbowy - skladający się z sypialni, pokoju dziennego z otwartym aneksem kuchennym oraz łazienki. Aneks kuchenny wyposażony w lodowkę podblatową, płyte ceramiczną, czajnik elektryczny oraz wszystkie potrzebne przybory kuchenne. W pokoju dziennym rozkładany wypoczynek, telewizor z telewizją cyfrową. Do dyspozycji Gości ogród, miejsce parkingowe.

więcej


APARTAMENT 4

Cena od 40 PLN

liczba osób: 6, powierzchnia: 58m2

APARTAMENT 6 ososbowy - skladający się z sypialni, pokoju dziennego z otwartym aneksem kuchennym oraz łazienki. Aneks kuchenny wyposażony w lodowkę podblatową, płytę ceramiczną, czajnik elektryczny oraz wszystkie potrzebne przybory kuchenne. W pokoju dziennym rozkładany wypoczynek, telewizor z telewizją cyfrową. Do dyspozycji ogród, miejsce parkingowe.

więcej